O mne

Som Zuzana Masarovičová a od roku 2015 sa pohybujem na realitnom trhu. Rada Vám pomôžem a poradím s akýmkoľvek realitným problémom.

Pracovala som 17 rokov v Slovenských liečebných kúpeľoch Piešťany na vedúcich pozíciách. Zabezpečovanie denného komfortu a poskytovania kvalitných skužieb pre hostí považujem za cennú skúsenosť do ďalšej praxe.

K práci v realitách som sa dostala v r. 2015 viacmenej náhodou, no v krátkom čase som zistila, že ma baví sprevádzať ľudí v procese predaja, či hľadania nového bývania a spokojnosť a slová uznania sú pre mňa tou najväčšou motiváciou.

Moje rozhodnutie, absolvovať v r. 2019 štúdium prestížneho realitného programu RSc. - Realitný konzultant, bolo o získaní komplexnejšieho prehľadu vedomostí v oblasti realitného práva, katastra, daní, financií a stavieb - dnes už nevyhnutných v realitnom biznise a o pocite väčšej vlastnej zodpovednosti voči klientom a kvalitne poskytovaným službám. 

Za mňa hovoria výsledky mojej práce, ktoré môžete nájsť v sekcii Realizované zákazky a spätnú väzbu od spokojných klientov nájdete v sekcii Referencie

Vďaka všetkým zrealizovaným predajom a prenájmom nehnuteľností, ponúkam svoje znalosti a skúsenosti na realitnom trhu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Nech sa páči, napíšte mi, prípadne zavolajte a dohodneme si nezáväzné stretnutie pri káve, keď súčasná situácia odoznie.

Avšak - nakoľko Vaše zdravie a bezpečnosť je pre mňa prioritou, aktuálne som pre Vás pripravila príjemné virtuálne prostredie, kde sa môžeme spojiť obrazom i zvukom a prebrať všetko, čo potrebujete riešiť ohľadom nehnuteľností, bezpečne a z pohodlia Vášho domova. Termín on-line konzultácie si môžete vybrať v mojom on-line kalendári.

Teším sa na konzultácie, stretnutia a spoluprácu :-)