Príjemné a moderné rodinné bývanie len 5 minút autom z Piešťan.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom v obci Moravany nad Váhom, vzdialenej 5 minút autom z centra Piešťan. 

Pôvodná stavba je zo 60-tych rokov, kompletná renovácia prebehla v rokoch 2016 – 2018.

Celková rozloha pozemku: 296 m2

Zastavaná plocha: 129,4 m2  

Úžitková plocha domu: 147,54 m2

Orientácia: V/Z – kuchyňa s obývačkou a spálňa sú na východ, detská izba a pracovňa na západ.

Dispozičné riešenie:

Dom má dva vstupy, jeden priamo od ulice a ďalší je bočný vjazd na pozemok so vstupom pod úrovňou 1. nadzemného podlažia, kde sa nachádza vstupná chodba, technická miestnosť a pivničné priestory. Točitým schodiskom sa prejde na 1. nadzemné podlažie – priamo do obývačky prepojenej s kuchyňou. Kuchyňa je vybavená modernou kuchynskou linkou zhotovenou na mieru so zabudovanými spotrebičmi: mikrovlnka, teplovzdušná rúra, el. sporák so sklokeramickou doskou, digestor, myčka, chladnička.

Susednou miestnosťou je spálňa so vstavaným šatníkom. Spojovacou chodbou sa prechádza do zadnej časti domu, kde sa nachádza detská izba, aktuálne využívaná ako herňa a chlapčenská izba využiteľná i ako pracovňa. Izby susedia s kúpeľňou, ktorá je vybavená vaňou a hneď vedľa je samostatná toaleta.

V celom dome tvorí podlahu veľkoplošná keramická dlažba, okná sú plastové 6-komorové, vstupné dvere hliníkové.

Kúrenie a ohrev TÚV je zabezpečené plynovým kondenzačným kotlom Protherm. Radiátory sú s termostatickou hlavicou a k dispozícii je mobilný termostat. V kúpeľni je panelový nástenný ohrievač.

Dom má alarm a klimatizáciu.

Príslušenstvom domu je pivnica, technická miestnosť/práčovňa, vínna pivnička/spoločenská miestnosť s výstupom na terasu (aktuálne vo výstavbe), vonkajšie posedenie so záhradným grilom a záhradný domček. Dvor je kombinácia zámkovej dlažby a zatrávnenej plochy. Povalová časť ponúka podkrovný priestor, vhodný na zobytnenie.

Dom je napojený na všetky siete: elektrina, plyn, voda, kanalizácia.

Parkovanie možné na vydláždenej ploche na pozemku, prípadne pred domom.

Mesačné náklady pre 4-člennú rodinu vrátane vody, plynu, elektriny a internetu sú cca 200 €.

Lokalita: obec Moravany nad Váhom má dobrú občiansku vybavenosť. V blízkosti je základná škola, materská škola, jasle, zastávka prímestskej autobusovej dopravy, obecný úrad, knižnica, pošta, zdravotné stredisko, všeobecný lekár, zubár, lekáreň, obchod Jednota a ďalšia novootvorená predajňa potravín CBA. Kompletná občianska vybavenosť je v blízkej dostupnosti, do centra Piešťan je to 5 minút autom. Vzdialenosť k diaľničnému pripojeniu na D1 je do 7 minút.

Názor makléra:

Svojou dispozíciou a príslušenstvom je domček vhodný napr. pre rodinku s deťmi, ktorí hľadajú trvalé bývanie. Menší pozemok je nenáročný na údržbu a poskytuje priestor na detské hry, relax i grilovačky, ako aj výbeh pre štvornohých miláčikov.

Svojou polohou v blízkosti Kúpeľného ostrova môže splniť aj Váš sen, ak hľadáte domček pre dovolenky, voľnočasové aktivity, či víkendové relaxačné pobyty. Príjemné prechádzky môžete spojiť s liečebnými procedúrami v svetoznámych kúpeľoch, pešo je to cca 20 minút do Balneoterapie.

Mesto Piešťany ponúka príjemné prechádzky i posedenia v kaviarničkách či reštauráciách. Okolie Piešťan je vhodné na turistiku, rybárčenie, cyklotúry, korčuľovanie, vodné lyžovanie a množstvo voľnočasových aktivít.

 Cena: 145 000 €

3D scan

Fotogaléria

Pôdorysy:

podorys_prizemie podorys_suteren

Kontakt:

Zuzana Masarovičová, RSc.

Realitný konzultant

 

Tel: 0902 578 073   Email: z.masarovicova@gmail.com

www.zuzanamasarovicova.sk

8

Kontaktný formulár