Referencie

"Chcel by som sa poďakovať pani Zuzke Masarovičovej za jej profesionálny a milý prístup, rýchle jednanie, výbornú komunikáciu a odborné poradenstvo pri kúpe nehnuteľnosti."
PAVOL H.
"Pani Masarovičová, ďakujem za perfektné služby, ktoré ste mi poskytovali pri predaji mojich nehnuteľností. Oceňujem predovšetkým vašu ochotu a trpezlivosť riešiť každý problém a tiež moje nekonečné otázky. Ste veľmi milá a bolo mi cťou s Vami spolupracovať."
JARMILA S.
"Predaj domu na Slnečnej ulici v Moravanoch prebehol hladko a rýchlo. Reakcie zo strany realitnej maklérky pani Zuzany Masarovičovej boli vždy promptné a vybavené k mojej spokojnosti."
ZUZANA M.
"Pani Masarovičová, nebyť vás, kúpa domčeka by bola veľmi náročná. Hneď prvé stretnutie, ešte pri hrubej stavbe a s manželkou sme si vás veľmi obľúbili. Bola ste milá, usmiata, priama, nič ste nám nenútila, bolo to úžasné prvé stretnutie. Cítili sme z vás profesionalitu, ale aj ľudskosť. A prirástla ste nám k srdcu. Cítili sme, že nám naozaj ten domček prajete a túžite, aby sme si ho kúpili práve my. A za celý čas nášho trápenia ste stála pri nás a povzbudzovala nás. Nikdy sme od vás nepočuli negatívnu reakciu a vždy ste nás povzbudila do dalšieho boja. Sme vám veľmi vďační a zaviazaní."
BARBORA A RICHARD O.
"Pani Masarovičová, spolupráca s Vami mi maximálne vyhovovala, nakoľko sme sa vedeli vždy v pohode dohodnúť. Mohla som sa na Vás v každej oblasti spoľahnúť a vždy ste mi bola k dispozícii, keď som potrebovala s niečím poradiť. Vaše služby vrelo odporúčam aj iným predávajúcim."
BEATA R.
"Pani Masarovičová, ďakujem za efektívny a bezproblémový predaj môjho bytu a za Váš profesionálny prístup k predaju, vrátane skvelého poradenstva vo veci prípravy nehnuteľnosti pred predajom."
LADISLAV K.
"Spoluprácu s Vami nám odporučil priateľ. Skutočnosť predčila naše očakávanie. Nemáme dostatok času venovať sa prenájmu našej nehnuteľnosti a veľmi oceňujeme aktívny a profesionálny prístup pani Masarovičovej. Určite Vás budeme radi odporúčať našim priateľom."
SOŇA A JAROMÍR K.
"Veľmi pekne sa chcem poďakovať pani Zuzane Masarovičovej, za jej trpezlivosť, milý a vysoko odborný prístup počas celého trvania obchodu, zrealizovaného v krátkom čase do úspešného konca. Všetko prebehlo fantasticky, bez jediného problému a som nadmieru spokojná so všetkými službami. Určite Vás budem odporúčať všetkým známym, ktorí hľadajú nové bývanie, alebo budú predávať svoju nehnuteľnosť."
ANDREA Ď.
"Ďakujeme veľmi pekne pani Zuzane Masarovičovej za maximálne profesionálny prístup a ochotu vyjsť nám v ústrety s akoukoľvek požiadavkou. Jej odborné znalosti a pozitívny prístup ku klientom sú veľkou devízou jej oboru. Ak budeme v budúcnosti potrebovať realitné služby či maklérske poradenstvo, určite ju budeme opätovne kontaktovať.”
KATARÍNA G.
"I’d like to once again highlight your professional attitude, competence, and responsiveness. You’ve been pleasure to work with, and I’d highly recommend your services to anyone. As a businessman exploring opportunities in my home country after living abroad for decades, I’m glad to see people like yourself improving our country’s reputation."
ROBERT HANACEK - FOUNDER, TECHNOLOGY DIRECTOR IDEA-LOOP, COLORADO, USA
"V súvislosti s úspešným ukončením predaja nášho bytu v Piešťanoch chceme úprimne poďakovať pani Zuzane Masarovičovej, ktorá pracovala s veľkým nasadením, s odbornými znalosťami a výborným prístupom k nám. Týmto ďakujeme za úspešné vyriešenie komplikovaného obchodného prípadu. S pozdravom Hana a Jiří R."
HANA A JIŘÍ R.
"Chceli by sme sa poďakovať za profesionálny prístup pri predaji 4 bytov v bytovom dome Albatros na Žilinskej ul. v Piešťanoch, najmä čo sa týka komunikácie, rýchleho jednania, ústretovosť a príjemné vystupovanie maklérky pani Masarovičovej, s ktorou bolo radosť spolupracovať."
BELUGA TRADE HOLDING, S.R.O.