Spolupráca s pani Masarovičovou je výborná! Je veľmi šikovná, promptná a skutočne mi veľmi pomohla s prenájmom bytu. Ďakujem, prajem Vám všetko dobré a nech sa Vám darí pani Masarovičová.
Ďakujeme pani Masarovičovej za všetko, už sme v pokročilejšom veku a na dôchodku, sami by sme to nezvládli. Naozaj veľmi nám pomohla s predajom a zabezpečila nám aj kompletný popredajný servis. Hodnotíme plným počtom ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Pani Masarovičovej nemám čo vytknúť, počas spolupráce nebol s ničím problém, všetko prebehlo v poriadku, urobila čo bolo treba, pravidelne komunikovala, dávala nám feedback. Ďakujem a určite odporúčam.
Veľmi pekne by som sa chcel pani Masarovičovej poďakovať za spoluprácu a naozaj promptne vybavenú kúpu. Behom dvoch dní som podpisoval zmluvu a po týždni som už bol zapísaný v katastri nehnuteľností. Takže z mojej strany veľká spokojnosť. Pani Masarovičová bola skutočne flexibilná, pohotová, s individuálnym prístupom ku klientovi. Ďakujem.
Ďakujem za spoluprácou s pani Masarovičovou, bola som veľmi spokojná. Celý proces prebehol v poriadku a bez problémov. Pani Masarovičovú jednoznačne odporúčam.
"Pani Masarovičová, ďakujem za efektívny a bezproblémový predaj môjho bytu a za Váš profesionálny prístup k predaju, vrátane skvelého poradenstva vo veci prípravy nehnuteľnosti pred predajom."
"Pani Masarovičová, ďakujem za perfektné služby, ktoré ste mi poskytovali pri predaji mojich nehnuteľností. Oceňujem predovšetkým vašu ochotu a trpezlivosť riešiť každý problém a tiež moje nekonečné otázky. Ste veľmi milá a bolo mi cťou s Vami spolupracovať."
"I’d like to once again highlight your professional attitude, competence, and responsiveness. You’ve been pleasure to work with, and I’d highly recommend your services to anyone. As a businessman exploring opportunities in my home country after living abroad for decades, I’m glad to see people like yourself improving our country’s reputation."
"Kúpa domu bola hlavne vďaka p. Masarovičovej bezproblémová a môžem ju len odporučiť pre komplexný a ústretový servis, odbornosť a starostlivosť. Zmluvné podmienky riešila p. Masarovičová s oboma stranami tak, aby sa dosiahla zhoda a uzavrel sa úspešný obchod. Celkovo hodnotím veľmi pozitívne a ak bude ďalšia príležitosť určite sa obrátim na p. Masarovičovú.
So spoluprácou s pani Masarovičovou sme boli spokojní na 150%. Ešte nikdy som nestretla tak šikovného človeka. Inteligentná, ochotná, ústretová, všetko vybavila veľmi promptne. Boli sme nadmieru spokojní. Ďakujeme Vám a prajeme všetko dobré.
"Pani Masarovičová, nebyť vás, kúpa domčeka by bola veľmi náročná. Hneď prvé stretnutie, ešte pri hrubej stavbe a s manželkou sme si vás veľmi obľúbili. Bola ste milá, usmiata, priama, nič ste nám nenútila, bolo to úžasné prvé stretnutie. Cítili sme z vás profesionalitu, ale aj ľudskosť. A prirástla ste nám k srdcu. Cítili sme, že nám naozaj ten domček prajete a túžite, aby sme si ho kúpili práve my. A za celý čas nášho trápenia ste stála pri nás a povzbudzovala nás. Nikdy sme od vás nepočuli negatívnu reakciu a vždy ste nás povzbudila do dalšieho boja. Sme vám veľmi vďační a zaviazaní."
"S predajom rodinného domu som nemala skúsenosti a tak som sa pred tromi rokmi obrátila na realitnú kanceláriu, kde sa ma ochotne ujala p. Masarovičová a neoľutovala som. Hneď na začiatku mi vysvetlila, ako to bude celé prebiehať a pravidelne ma informovala o záujemcoch a cenových ponukách. Vždy jednala milo a priateľsky. Dom sa dobre predal a spokojné boli obidve strany. Po tejto skúsenosti som sa na p. Masarovičovú opäť obrátila, keď som potrebovala pomôcť s predajom menšieho domu po rodičoch manžela. Aj napriek tomu, že to bolo komplikovanejšie a kvôli úradom zdĺhavejšie, p. Masarovičová vždy včas a zrozumiteľne komunikovala s kupujúcimi, a trpezlivo a ochotne zariadila všetko potrebné. Sama by som to určite nezvládla. Po tom všetkom môžem p. Masarovičovú odporučiť všetkým, ktorí by chceli predať nehnuteľnosť. Určite budú spokojné obidve strany."
"Pani Masarovičová, spolupráca s Vami mi maximálne vyhovovala, nakoľko sme sa vedeli vždy v pohode dohodnúť. Mohla som sa na Vás v každej oblasti spoľahnúť a vždy ste mi bola k dispozícii, keď som potrebovala s niečím poradiť. Vaše služby vrelo odporúčam aj iným predávajúcim."
"Spoluprácu s Vami nám odporučil priateľ. Skutočnosť predčila naše očakávanie. Nemáme dostatok času venovať sa prenájmu našej nehnuteľnosti a veľmi oceňujeme aktívny a profesionálny prístup pani Masarovičovej. Určite Vás budeme radi odporúčať našim priateľom."
"Veľmi pekne sa chcem poďakovať pani Zuzane Masarovičovej, za jej trpezlivosť, milý a vysoko odborný prístup počas celého trvania obchodu, zrealizovaného v krátkom čase do úspešného konca. Všetko prebehlo fantasticky, bez jediného problému a som nadmieru spokojná so všetkými službami. Určite Vás budem odporúčať všetkým známym, ktorí hľadajú nové bývanie, alebo budú predávať svoju nehnuteľnosť."
"Ďakujeme veľmi pekne pani Zuzane Masarovičovej za maximálne profesionálny prístup a ochotu vyjsť nám v ústrety s akoukoľvek požiadavkou. Jej odborné znalosti a pozitívny prístup ku klientom sú veľkou devízou jej oboru. Ak budeme v budúcnosti potrebovať realitné služby či maklérske poradenstvo, určite ju budeme opätovne kontaktovať.”
"V súvislosti s úspešným ukončením predaja nášho bytu v Piešťanoch chceme úprimne poďakovať pani Zuzane Masarovičovej, ktorá pracovala s veľkým nasadením, s odbornými znalosťami a výborným prístupom k nám. Týmto ďakujeme za úspešné vyriešenie komplikovaného obchodného prípadu. S pozdravom Hana a Jiří R."
"Chceli by sme sa poďakovať za profesionálny prístup pri predaji 4 bytov v bytovom dome Albatros na Žilinskej ul. v Piešťanoch, najmä čo sa týka komunikácie, rýchleho jednania, ústretovosť a príjemné vystupovanie maklérky pani Masarovičovej, s ktorou bolo radosť spolupracovať."
"Predaj domu na Slnečnej ulici v Moravanoch prebehol hladko a rýchlo. Reakcie zo strany realitnej maklérky pani Zuzany Masarovičovej boli vždy promptné a vybavené k mojej spokojnosti."